В стоматології одноетапну імплантацію називають експрес-імплантацією або базальної імплантацією. Головна її відмінність в тому, що фіксація імпланта в кістки відбувається за рахунок активної різьблення (на подобі шурупа). Зубний імплант встановлюється в найглибші базальні і кортикальні шари кістки, звідси і назва методики. Нарощування кістки при цьому не потрібно - стоматологи клініки «Артіс» виконують одноетапну імплантацію навіть при її атрофії. Відповідно, базальна імплантація зубів коштує приблизно на 30% менше, ніж класична. Саме через це даний вид імплантації в Києві став досить популярним.

Як проходить процедура?

Базальна імплантація зубів в Києві проводиться в кілька етапів.

  • Спочатку лікар береться за підготовчі заходи: робить рентгенівський знімок, а також виготовляє зліпок під тимчасову коронку.
  • Слепок надходить в лабораторію, де відбувається оперативне виготовлення ортопедичної конструкції.
  • Зубний імплантат встановлюється таким чином, щоб головка імпланта розташовувалася над краєм ясен. Вона «не йде» повністю під слизову оболонку, як при двоетапної імплантації. Установка імпланта проводиться з знеболенням - під місцевою анестезією.
  • Вся процедура базальної імплантації займає менше години і приносить пацієнтові навіть менше дискомфорту, ніж видалення зуба.

Методика передбачає, що протез можна устанявлівать пацієнту вже на третю добу.

В стоматологічній клініці «Артіс» використовуються високоякісні імпланти кращих світових виробників, і, відповідно, жебракують досвідченими стоматологами індивідуально для кожного пацієнта.

Базальна імплантація: за і проти

  • Одноетапна імплантація дозволяє досить швидко, в найкоротші терміни відновити навантаження на щелепу.
  • Також забезпечується естетичний вигляд зубного ряду, причому часом - відразу після видалення зуба.

При всіх позитивних моментах базальна імплантація зубів має і деякі недоліки. Наприклад, після її проведення дещо частіше імплант відторгається організмом, ніж при двоетапної імплантації. Чому?

Хірург-имплантолог під час проведення імплантації фактично діє наосліп і не бачить структуру кістки пацієнта, не може оцінити її щільність, а також якість. Імплант він вибирає більше інтуїтивно і годиться лише на дані томографії. Крім того, у цього виду імплантації набагато більше протипоказань, ніж у двоетапної. Не можна ставити імпланти при кістах зуба, гранулеме, поганій гігієні ротової порожнини.

Недоліком базальної імплантації також є проблеми з яснами. Після загоєння і одномоментної фіксацією коронки, ясна через місяць "сідає", і змінює положення після загоєння. При двоетапної методикою, (класичної імплантації) ці нюанси враховуються, т.к. терміни приживлюваності на порядок більше. Відповідно проблем з відторгненням практично немає, тільки при двоетапної методикою ясна щільно фіксується до коронки і інфекція не потрапляє під ясна.

Термін служби значно менше, ніж при двоетапної класичної імплантації

Ризиків у такого втручання більше.

Тому базальна імплантація можлива не скрізь. Її проводять тільки зубні клініки з власної зуботехнічної лабораторії. Також їм необхідно мати штат з добре підготовленими фахівцями. На щастя, до них як раз відноситься «Артіс» (Солом'янський район) - вона пропонує найрізноманітніші види імплантації в Києві. Крім того, ціни на імпланти в Києві тут одні з найдемократичніших.

З вибором варіанта імплантації в кожному конкретному випадку можна визначитися на консультації у фахівця. Запишіться на прийом і ми разом зробимо правильний вибір.