Діагностичне моделювання рухів зубного ряду із застосуванням артикулятора і лицьової дуги Artex, Amann Girrbach.

Артикулятори і лицьова дуга - апарати, що дозволяють імітувати рухи нижньої щелепи, які відтворюють різні артикуляційні та оклюзійні руху і настроюється за індивідуальними параметрами пацієнта.

Використовується в нашій клініці для відновлення жувальної функції зубощелепної системи, яке необхідно для відтворення правильної траєкторії переміщення нижньої щелепи. Вона індивідуальна для кожної людини, залежить як від форми зубів, так і від анатомічних особливостей скронево-нижньощелепних суглобів. Для цього лікар застосовує методику артикуляційної діагностики, що служить для визначення і подальшого перенесення індивідуальних параметрів пацієнта.

Застосування артикулятора допомагає правильно діагностувати причини порушень у функціонуванні зубощелепної системи і проводити адекватне лікування, яке може включати в себе заходи, спрямовані на відтворення правильного змикання зубів (виборче прішліфовиваніе зубів, усунення завищують пломб, грамотне протезування або перепротезірованіе, Сплінт-терапії) .

В нашому медичному центрі для виготовлення будь-якого протеза ми використовуємо повністю налаштовує артикулятори Artex, фірми Amann Girrbach, що значно підвищує якість ортопедичного лікування.

Так само застосовується лицьова дуга Artex, фірми Amann Girrbach, ортопедом і ортодонтом. Дугові конструкції призначені для передачі осі обертання нижньої і положення верхньої щелепи артикулятор. Це спеціальний пристрій, який дозволяє відтворювати рухи нижньої щелепи. В результаті фахівець отримує моделі щелеп з вірною траєкторією руху і орієнтацією.

Завдяки Артикулятор з лицьової дугою, пацієнт отримує ряд переваг.

  • Точність діагностики, скорочує час звикання до виконану роботу.
  • Всі роботи за допомогою артикулятора і лицьової дуги, відрізняються високою естетичністю і природністю.
  • Повністю відновлюються жувальні функції.
  • Готова конструкція абсолютно комфортна для пацієнта.