Основою якісної діагностики порожнини рота є сучасне обладнання та висока кваліфікація фахівців. Саме тому ми не перестаємо вдосконалюватися в цих напрямках, регулярно підвищуючи кваліфікацію наших фахівців і оновлюючи обладнання. Ви зможете переконатися в цьому, відвідавши нашу клініку.

Вартість діагностики порожнини рота

Діагностичне обстеження ротової порожнини, 1 щелепа 1400 грн
Радіовізіографія (рентген-знімок) 120 грн

Методи діагностики порожнини рота

  • Рентгенологічні методики (радіовізіографія, панорамні знімки та ін.);
  • Комп'ютерна томографія;
  • Різні методи моделювання;

В залежності від захворювання або призначеної маніпуляції, лікар призначає відповідний метод діагностики або комплекс обстеження. На підставі отриманих результатів проводиться аналіз змін будови щелепного апарату і кісток лицевого черепа.

Як правило без рентгенологічних методів не обходиться жодне напрямок стоматології. Мабуть, тільки дитяча стоматологія воліє обмежено застосовувати дані діагностичні методики, використовуючи їх лише в крайніх випадках і виражених травмах щелепно-лицьового апарату.

Рентген методи такі як радіовізіографія і панорамні знімки - активно застосовуються в ендодонтії, ортопедії та хірургії. Методи моделювання застосовуються в імплантології, протезування та естетичної стоматології. Використовуємо папілярних маргинально альвеолярний індекс для визначення тяжкості гігнгівіта. Індекс Федорова Володкіною для гігієнічного стану порожнини рота (якість чищення зубів).

В стоматологічній клініці Артіс виконуються різні методи діагностики, включаючи і такі ультрасучасні як комп'ютерна томографія та моделювання зубного ряду. Лікарі всіх спеціальностей активно користуються діагностикою з метою з'ясувати навіть найдрібніші особливості індивідуального будови ділянок ротової порожнини. Обстеження проводиться на унікальному обладнанні і абсолютно безпечно для пацієнта.

Радіовізіографія

Радіовізіографія - це прицільний цифровий знімок зуба, що виконується на рентгенапараті з високим рівнем дозволу. Знімок може бути виведений на екран монітора і в подальшому роздрукований для збереження в якості медичного документа. Радіовізіографія найбільш часто вживаний метод апаратної діагностики і на відміну від стандартних рентгенметодов рентгенівські промені фіксує не плівкою, а спеціальним детектором з великою кількістю чутливих датчиків. Таким чином, зображення зуба без втрати якості збільшує в рази.

За допомогою даного методу лікар оцінює структуру зуба, рівень і ступінь пошкодження, наявність запальних процесів в прилеглих тканинах. Найчастіше метод дозволяє розпізнати прихований карієс, різні вторинні зміни в результаті травм і простежити якість лікування і динаміку процесу. Даний метод абсолютно безболісний і безпечний, установка для радіовізіографії досить компактна і при необхідності мобільна. Також, зменшує променеве навантаження в 3-6 разів.

В стоматологічній клініці Артіс радіовізіографія виконується спеціально навченим персоналом, який спільно з лікуючим лікарем оцінює отримані результати. У разі складних маніпуляцій можуть виконуватися знімки в різних проекціях, результат вже готовий протягом кількох секунд і виводиться на монітор. Висновок зображення на монітор дозволяє лікарю спільно з пацієнтом обговорити стратегію лікування. Всі результати зберігаються в базі і в подальшому лікар може порівняти знімки в динаміці. Все перераховане максимально сприяє підвищенню комфорту, як для лікування пацієнта, так і для роботи лікаря стоматолога.