Відбілювання зубів в домашній умовах - процедура не найскладніша, але вимагає підготовки і попереднього відвідування стоматолога.

Будемо раді допомогти Вам у підготовці до відбілювання, проведемо професійну чистку і поліровку зубів, виготовимо для Вас індивідуальну капу, розповімо про особливості проведення відбілювання в домашніх умовах.

Вартість домашнього відбілювання зубів

Відбілювання і реминерализация зубів в домашніх умовах, 2 щелепи 7500 грн

Етапи процедури

Домашнє відбілювання зубів - спосіб глибокого відбілювання, який доступний пацієнтові для самостійного застосування. Він полягає в таких послідовних заходах:

  • Повний огляд стоматологом. Лікар визначить стан ротової порожнини, підбере відповідний спосіб і дасть рекомендації пацієнтові як відбілити зуби вдома. Стоматолог оцінить товщину зубної емалі і природний колір зубів. Після цього зробить висновок - на скільки відтінків треба освітлити зуби.
  • Якщо притаманні незначні дефекти (наприклад, невеликий карієс, зубний наліт), то лікар може усунути його в короткі терміни. Якщо ж присутній запалення ясен або інші серйозні проблеми - необхідно зайнятися лікуванням перед процедурою відбілювання.

Перед будь-яким видом відбілювання стоматолог проводить чистку від нальоту, зубного каменю і полірування зубів!

  • Зняття зліпків із зубів і виготовлення індивідуальної капи. Щоб виготовити якісну капу для відбілювання зубів, необхідно зробити зліпок з гіпсу. Тільки за умови правильної фіксації вибілюючої капи на зубах пацієнта буде досягнуто бажаного результату.
  • На наступне відвідування пацієнт приміряє капу. Стоматолог вносить в неї спеціальний відбілюючий гель або ж консультує пацієнта, як це правильно робити в домашніх умовах.
  • Пацієнт будинку носить капу кілька годин на добу протягом 10 днів. Щоб виключити чутливість зубів каппа носиться по черзі то з відбілюючим, то з ремінералізує (відновлює) гелем.

Таке відбілювання зубів в домашніх умовах передбачає збереження досягнутого результату від 6 місяців і до 2-х років. Перевагами такого методу є тривалість результату. Найчастіше відбілювання в домашніх умовах має більшу ефективність, ніж апаратне відбілювання, результат після якого тримається всього 3-6 місяців.