Міцні білі і красиві зуби - це невід'ємна частина іміджу щасливого і успішної людини.

Вирішувати завдання краси і здоров'я зубів покликане такий напрямок в стоматології, як естетична реставрація зубів. Лікарі-стоматологи клініки «Артіс» мають великий досвід і спеціальні знання в галузі реставрації зубів (м.Київ), вони відповідально і творчо вирішать завдання будь-якої складності.

Вартість реставрації зубів

Естетична реставрація фронтальних зубів фотополімерним матеріалом, 1 зуб 2600 грн

Що таке реставрація зубів?

Реставрація зубів є процесом відновлення стоматологом форми і функцій зруйнованих зубів. Але найчастіше потрібна не тільки відновити форму і функції зуба, але і надати йому естетичний зовнішній вигляд. Тому, реставрація зубів - це комплекс заходів, спрямованих на те, щоб надати гарний вид зубах, які мають вроджений дефект або ж таким, що втратив естетичний вигляд в силу ряду причин. Реставрація гармонійно поєднує в собі елементи художньої та лікувальної роботи.

Реставрація передніх зубів

Особливістю реставрації передніх зубів є те, що ця робота вимагає високого професіоналізму від стоматолога.

Реставрація передніх зубів включає в себе комплекс наступних заходів:

 • видалення змінили колір старих пломб і установка нових;
 • полірування, шліфування, відбілювання;
 • усунення сколів на зубах;
 • зміна проміжків між зубами;
 • вирівнювання і зміна форми зубів;
 • коригування розташування зубів в зубному ряді.

Показаннями до реставрації передніх зубів, крім патологічних процесів, можуть бути:

 • наявність диаст (великих проміжків між зубами);
 • наявність скол передніх зубів;
 • нерівності зубного ряду;
 • підвищена стертость передніх зубів.

Реставрація зубів фотополімером

Використання в стоматології сучасних високоякісних матеріалів, таких як фотополімери, дозволяє не тільки відновити, але і значно поліпшити, «перетворити» вигляд і стан зубів. Фотополімери мають багато переваг, реставрація зубів фотополімером дозволяє:

 • змінити колір, форму, довжину зуба;
 • відновити повністю зруйнований або втрачений зуб;
 • зробити так, щоб зуби не вешталися, тобто зашініровать;
 • «наростити» зуб і д.р.

В стоматологічній клініці «Артіс» лікарі використовують тільки високоякісні надійні матеріали виробництва Німеччини, Італії, США. Реставраційні матеріали таких виробників як ultradent Ink, Voco, Megadenta, Heraus Kulzer, Dentsply та ін., Дозволяють нашим стоматологам творити чудеса. Відповідно, вартість реставрації зубів в даному випадку буде вище, ніж при використанні інших матеріалів.

Художня реставрація зубів

Завданням естетичної стоматології є зняття психологічного дискомфорту, який присутній у людини з поганими зубами. Проблема поганих зубів «сковує» людини, не дозволяє йому зайвий раз посміхнутися. Також це викликає утруднення з промовою, порушенням міміки, що тягне за собою появи зморшок.

Естетична або художня реставрація зубів дає можливість не тільки усунути карієс на передніх зубах, але і приховати дефекти зубної емалі, відновити анатомічну форму жувальних зубів, відновити розколовся або травмований зуб, повернути зубам первісний блиск, колір, прозорість. Перед проведенням реставрації слабкі, без нерва зуби зміцнюються скловолоконних штифтом.

Художня реставрація зубів здійснюється за двома напрямками - це пряма і непряма реставрація.

Пряма реставрація зубів виконується безпосередньо в порожнині рота пацієнта. При цьому лікар шар за шаром завдає спеціальний матеріал і тут же моделює новий зуб. Фахівці клініки «Артіс» в Києві мають великий досвід роботи в області прямої реставрації зубів.

Непряма реставрація грунтується на виготовленні вінірів в спеціальній лабораторії. Вінір - це облицювальна пластинка з найтоншого фарфору, яка за допомогою особливого цементу прикріплюється на передню поверхню зуба. Для цього стоматолог в спеціальній лабораторії робить зліпок. Такий вид реставрації виглядає більш естетично, але дорожче прямої реставрації в 3-5 разів. По терміну служби дані пряма і непряма реставрація практично однакові.