Естетична стоматологія : виправлення прикусу/виправлення прикусу; чистка і відбілювання зубів; реставрація зубів; відновлення втрачених/пошкоджених зубів тощо.

Будемо раді допомогти Вам придбати гарну посмішку застосовуючи для цього сучасні технології та багатий досвід лікарів нашої клініки.

Вартість естетичного стоматологічного лікування

Реставрація фотополімерним матеріалом 1-й рівень складності (½ зуба) від 1500 грн
Реставрація фотополімерним матеріалом 2-й рівень складності (¾ зуба) від 2000 грн
Естетична реставрація фронтальних зубів фотополімерним матеріалом, 1 зуб 2600 грн
Відбілювання і реминерализация зубів в домашніх умовах, 2 щелепи 7500 грн

Можливості естетичної стоматології

  • Вирівняти зуби/виправити прикус . Лікування із застосуванням брекетів, кап ефективно вирішують дані завдання. При цьому сучасні брекети і капи можуть бути практично непомітні і не доставляти дискомфорт при їх тривалому застосуванні, а так само ефективні не тільки в дитячому, а й більш зрілому віці;
  • Вибілити зуби/провести чистку . Безболісна чистка зубів ультразвуком, а так само глибока чистка інноваційними методами Air Flow прибере все зайве і істотно поліпшить колір зубів. При бажанні ефект можна істотно посилити сучасними методами відбілювання як в домашніх умовах, так і в кабінеті стоматологи протягом декількох годин;
  • Відреставрувати зуби . За допомогою спеціальних матеріалів можна ефективно встановити форму зуба, колір, усунути дефекти емалі і дефекти від відколів. А справжнісіньку голлівудську посмішку можна зробити, застосувавши люмініри або вініри;
  • Прикрасити зуби . Використання дорогоцінних каменів, страз з оптичного кришталю можна додати усмішці статус ювелірної цінності;
  • Замінити втрачені і/або пошкоджені зуби . В даний час за допомогою імплантології/протезування можна повністю замінити не дуже хороші зуби на нові нічим не відмінні від натуральних зубів протези.

Випадок з практики - Естетична стоматологія

Анамнез

Пацієнтка Валентина Л.38 років звернулася в клініку зі скаргами з приводу зміни кольору передніх зубів на верхній щелепі. В процесі збору анамнезу було виявлено, що 11 і 21 зуб потемніли після видалення нервів 5 років тому. 12 і 22 зуби були живими.

Діагностика

Після рентгенологічного дослідження запальних вогнищ навколо лежачих тканин зубів виявлено не було. Внутріканального відбілювання (ендо- відбілювання) бажаного ефекту не принесло. Було прийнято рішення запротезіровать чотири передніх зуба винирами. З висвітленням зубів на два тони.

Лікування

Під місцевим знеболенням були зняті відбитки і через два тижні на передніх зубах були зафіксовані вініри. Всі роботи проводилися в артикуляторі, для точної лінії змикання передніх зубів. Пацієнтці були дані рекомендації по догляду.