Сьогодні лазерна імплантація зубів швидкими темпами завойовує популярність по всьому світу. Вона дозволяє хірургічний етап імплантації зробити більш комфортним для пацієнта і лікаря. Протипоказань до проведення лазерної імплантації немає - її не можна робити тільки в тому випадку, якщо пацієнту в принципі протипоказана імплантація. Але все ж лазерна імплантація в Києві ще не настільки популярна, як за кордоном.

Що таке лазерна імплантація зуба?

Лазерна імплантація (Київ) - новітній напрям в стоматології, сінтезізующее передову технологію роботи з живою тканиною, високий професіоналізм досвідченого лікаря з можливостями лазерного стоматологічного обладнання.

Слід пояснити, що лазер застосовується на хірургічному етапі процедури імплантації зубів, коли лікар роз'єднує (розрізає) тканину слизової оболонки і забезпечує точковий вплив на неї. При традиційній (звичайної) методикою розріз тканини лікар виробляє хірургічним скальпелем.

По суті, приводом для вживання нового поняття «лазерна імплантація зубів» послужило удосконалення технології хірургічного етапу імплантації.

Переваги та недоліки лазерної методики

При всій новизні методу технологія розтину лазером всього лише варіант розрізу м'яких тканин, а все інше, як і при звичайній методиці проведення робіт, звичайним скальпелем. (В класичній імплантології істотною відмінністю в методиці проведення робіт виділяється "Базальна" імплантація зубів) Жоден провідний виробник імплантів в хірургічному протоколі не рекомендує використовувати лазер. (Хоча і не стверджує зворотне) - це всього лише допоміжний метод.

З іншого боку в світі сучасної стоматології кажуть, що єдиним недоліком лазерного методу, який стримує його масове застосування - це фактор високої ціни даної послуги. Крім того, тут потрібна висока кваліфікація фахівців. Лазерна імплантація зубів (Київ) може бути проведена лише в спеціально обладнаній клініці. Хоча беруться за неї не все стоматологи, багато хто вважає, що використання лазера при проведенні імплантації нічим не відрізняється від використання звичайного скальпеля.

Фахівці клініки «Артіс» консультують пацієнтів про наявність різних варіантів імплантації зубів, їх відмінностях, перевагах і недоліках, а право вибирати, як завжди, залишається за пацієнтом. Наші лікарі все ж рекомендують традиційне проведення операції з використанням хірургічного скальпеля, так як ефект виходить аналогічним. При цьому пацієнт уникає зайвих витрат.