Установка імпланта з металокерамічної коронкою «під ключ» - 15 000 грн (оплата в два етапи)

Імплантація зубів - процедура відновлення втрачених зубів за допомогою установки імпланта на місце кореня зуба. Імплант є основою для подальшої установки протеза або коронки, для відновлення естетичного вигляду і функціональності зубного ряду (Детальніше про послугу)

Запрошуємо Вас в нашу Стоматологічну клініку, де Ви отримаєте якісне лікування зубів, із застосуванням найсучасніших технологій. Наші лікарі, з досвідом роботи більше 10 років, нададуть Вам допомогу на найвищому рівні.

Вартість імплантації зубів

Консультація лікаря хіурурга-імплантолога 0 грн
Індивідуальний стерильний пакет "Анти-СНІД" для імплантації і пластичної хірургії 800 грн
І етап імплантації Osstem, MegaGen від 10 000 грн
ІІ етап імплантації Osstem, MegaGen від 2000 грн
Синус-ліфтинг від 5500 грн
Кісткова пластика від 4500 грн
Вестибулопластика від 3500 грн

Імплантація зубів Київ

Пройшли часи, коли в стоматології імплантація вважалася наддорогим елітним методом протезування зубів, доступним лише обраним. Сьогодні ця послуга доступна найширшим масам: коштує вона не дорожче мостовидного протеза з трьох коронок. У всьому світі імплантація стала настільки повсякденною операцією, що багато хто вважає її такою ж простою, як видалення зуба. При множинних втрати зубів імплантація стає єдиною альтернативою знімних протезів. Імплантація зубів в Києві також пішла далеко вперед - лікарі пропонують пацієнтам все досягнення світової стоматології.

Що таке імплантація зубів?

Імплантація - це вживлення в щелепу імплантату після видалення звідти кореня зуба, який з тих чи інших причин став нежиттєздатний, на який в подальшому встановлюється коронка. Завдяки цій операції вдається встановити незнімний протез або зробити використання знімного протеза набагато більш комфортним. Проведена імплантація зубів дозволяє уникнути деяких недоліків знімного протезування.

Якщо років 20-30 тому імплантація була досить ризикованою справою і зубні імплантанти погано приживалися і нерідко відторгалися, то сьогодні це вже залишилося в минулому. (В 1965р. P.Branemark створив розбірну конструкцію гвинтового імплантату, що складається з внутрішньокістковий частини і прикручують до неї опорної голівки (абатмента), а перші подібні операції були проведені 40 років тому). Сьогодні приживлюваність імплантів досягла 97%. Та й то, в разі неуспіху операції зазвичай винен або пацієнт, так як не дотримувався рекомендації лікаря (наприклад, ходив в лазню або сауну ще до зняття швів, або багато курив, що теж загрожує відторгненням), або хірург-імплантолог, якщо не є професіоналом своєї справи.

Види імплантів

Лікарі стоматологічної клініки «Артіс», що знаходиться на Шулявці в Києві, до цієї категорії не належать. Всі вони - не новачки у своїй справі, і вже провели сотні операції з імплантації в Києві. Їх відрізняє індивідуальний підхід до кожного конкретного пацієнта і ретельна діагностика. Крім того, вони використовують в роботі біологічно інертний матеріал, що дає максимально повну інтеграцію імплантанта зуба кістковою тканиною. У своїй роботі фахівці «Артіс» використовують сучасні види імплантів: Міс, Альфабіо, Анкілоз, Байкон, Біогорізонт, Штрауманн. Працюємо по шаблонах при установці імплантів. Практично всі провідні виробники імплантів дають довічну гарантію на імплант; за умови правильної гігієни порожнини рота і відсутності хронічних системних захворювань організму така конструкція прослужить десятки років. Імплантація зубів (Київ) завдяки такому підходу стала доступною і безпечною процедурою.

Міфи і легенди про імплантацію

Про імплантації зубів існує маса міфів. Але більшість з них не відповідають реальності. Спробуємо їх розвінчати. ​​

  • Всупереч поширеній думці, імплантація - безболісна процедура. Пацієнт повинен трохи потерпіти тільки під час уколу з анестетиком.
  • Якщо хтось наївно думає, що імплантація зуба - дуже довга операція, то він також помиляється. Триває процедура установки імплантату не більше півгодини.
  • Приживається зубний імплантат від одного до шести місяців. Але це зовсім не означає, що весь цей час пацієнт повинен ходити беззубим. При бажанні стоматологи виготовлять тимчасові протези, які вирішать цю естетичну проблему.
  • Всупереч поширеній думці, занести інфекцію під час установки імплантанта досить складно. Кваліфіковані фахівці використовують тільки повністю стерильні імплантати і намагаються мінімально травмувати кісткову тканину.
  • Те, що імпланти шкідливі для кістки - теж міф. Навпаки, після видалення зуба кістка починає розсмоктуватися. Імплант зуба, навпаки, дає природну навантаження на щелепу і стимулює ріст кісткової тканини. По суті замінює корінь зуба і зовні нагадує його структуру (крім базальних імплантів).
  • Імплантація, всупереч поширеній думці, має дуже мало протипоказань. Це системні захворювання внутрішніх органів, такі як ВІЛ, туберкульоз, ускладнений цукровий діабет та онкологічні захворювання. Тимчасові протипоказання - гострі інфекційні хвороби і вагітність. Похилий вік протипоказанням не є.

Таким чином, у імплантації набагато більше переваг, ніж недоліків. Переваги - це тривалий термін служби імплантату, можливість відновити будь-яку кількість зубів, комфорт і впевненість пацієнта, а також гарна естетика по завершенні протезування. Недоліки - це висока вартість процедури в порівнянні з найбільш дешевими видами протезування і тривалий час підготовки до операції. Адже попередньо потрібно вилікувати карієс, хвороби пародонту, а при атрофії кісткової тканини постає питання про її «нарощуванні» - потрібна пластика кістки.

Базальна імплантація

Такий вид імплантації ще називають одноетапною. Він характеризується тим, що імпланти зубів фіксуються в кістки за принципом роботи шурупа, тобто за рахунок різьблення. Детальніше про базальну імплантацію. Перевагою такої операції є не найвища вартість. Але обов'язковою умовою проведення процедури є високий професіоналізм і майстерність імплантолога, що і характерно для фахівців «Артіс»

Де поставити імпланти зубів (Київ)

Фахівці клініки «Артіс» використовують титанові імплантати провідних світових виробників. Вони не працюють з найдешевшими конструкціями за 4000 гривень, які зараз так широко рекламують інші клініки. Вони мають погану якість виготовлення і зроблені не з найякісніших сплавів. Хірурги-імплантології клініки «Артіс» відповідають за результат своєї роботи, а значить, не хочуть обманювати своїх пацієнтів. Хороші якісні імпланти не відривати організмом, невідчутні в роті, вони служать довго і є вельми надійними. Зрозуміло, що для пацієнта це дуже важливе питання - скільки коштує імплантат зуба, однак скупий, як відомо, платить двічі. Тому наші фахівці готові запропонувати вам інші способи заощадити - такі, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю і отримати в перспективі гарну посмішку.

Важливо знати, що імплантати дешевше можна поставити в бічних ділянках щелепи. А ось на фронтальних ділянках краще поставити імпланти зубів дорожче. Але якщо у пацієнта досить щільна кістка, можна і на передні зуби використовувати конструкції за доступнішими цінами. А якщо кістка слабка, то краще не експериментувати і підкоп грошей.

Імплантація зубів за ціною - досить серйозне вкладення, але воно окупиться з лишком. Адже це інвестиція в своє здоров'я на багато років вперед.

Зубні імпланти в Києві можна поставити в будь-який стоматологічній клініці. Сьогодні це досить звичайна операція. Проте, імплантація зуба навіть в Києві може бути проведена невдало. Щоб цього уникнути, потрібно довіряти професіоналам. Наприклад, без всякого страху ви можете прийти в клініку «Артіс» на Шулявці. Імплантація тут проводиться на найвищому рівні!

Випадок з практики - Імплантація зубів

Анамнез

Пацієнтка Олена К. 35 років звернулася в клініку Артіс з естетичної проблемою і проблемою великий стирання всіх зубів. Що позначалося на порушення пережовування їжі. В процесі розмови було виявлено що процес стіраємості проходив непомітно протягом 10 років. І проблема виникла лише тоді, коли реакція на холодну стала дуже болючою, а жувати стало дуже дискомфортно.

Діагностика

При детальному огляді було виявлено значне стирання тканин зуба. Верхніх - до однієї третини, нижніх - понад дві третини зуба. При плануванні лікування було враховано стан твердих тканин, в деяких зубах була стерта тільки емаль, в інших - емаль і дентин аж до самої пульповой камери (нерва). При відновленні висоти зуба планувалося тільки протезування коронками, реставрація фотополімером була неможлива, тому що зуби були зруйновані в більшості випадків більш ніж на 50 відсотків. Видалення нервів піддалися тільки самі зруйновані зуби. Решта були покриті безметалове коронками без видалення нерва.

Лікування

Перед початком протезування пацієнтка носила місяць роз'єднують капи, для відновлення висоти прикусу. Далі деякі зуби були депульповані, укріплені скловолоконними штифтами і з двох щелеп зняті відбитки. У артикуляторе були змодельовані воскові копії зубів і показані пацієнтці. При повній згоді з кольором і розміром зубів, роботу продовжили в лабораторії. Коронки були зроблені з безметалловой кераміки німецького виробництва і зафіксовані на тимчасовий цемент. При повному схвалення кольору і звикання до них, через10 днів зафіксували на постійний цемент. Для повного виготовлення коронок потрібно півтора місяця. Термін служби коронок від десяти до двадцяти років, в залежності від ступеня стертості.