Капи виправляють дефект прикусу непомітно для оточуючих. Ортодонтичні капи для зубів виготовляють з термопластичного поліуретану або силікону. Вони являють собою знімні накладки, які досить ефективно допомагають досягти позитивних результатів в короткий проміжок часу. Емаль зубів і здоров'я ясен під час лікування не погіршується. При бажанні можна одночасно з капами для вирівнювання зубів відбілити їх, для цього фахівці обробляють внутрішню частину кап спеціальним складом.

Вартість ортодонтический кап

Капа ортодонтична (в залежності від складності) 2 100 грн

Види кап

Капи для вирівнювання зубів, ціна яких сильно різниться діляться на кілька видів:

  • Стандартні
  • Індивідуальні
  • Термопластичні

Стандартні капи з силікону мають перевагу ціни і застосовуються для виправлення прикусу. Якщо у вас незвичайне і складне порушення, такий вид лікування вам не підходить, так як стандартний варіант не фіксує зубний ряд. Найчастіше вони використовуються для виправлення невеликих дефектів.

Термопластичні - капи , які перед використанням слід розмочити у воді і накласти на щелепу пацієнта. Капа застигає і тим самим фіксує зубний ряд. Такий спосіб терапії так само не підійде при складних дефектах

Кращим варіантом для вирішення складних завдань є індивідуальні капи. Однак вартість на них істотно вище на відміну від інших видів, але і результати від такої терапії не змусить себе довго чекати, і вже в перші тижні лікування ви помітите ефект.

Для виготовлення індивідуальної коропи використовується зліпок щелепи, який обробляється на комп'ютері. Спеціальний полімер, який використовується в процесі виготовлення, практично непомітний для оточуючих. Капа натискає на щелепу в потрібному напрямку і тим самим відбувається виправлення прикусу. Коли зуб приймає необхідне положення, капа продовжує його фіксувати в потрібному напрямку. Секрет вирівнювання простий - робиться певний набір кап для послідовного застосування. Зміну необхідно проводити кожні 2 місяці.

Наприклад спеціалізовані капи Инвизилайн розробляються під ретельним контролем провідних фахівців американською компанією «Invisalign Technology». Вони надають механічний тиск на зуби і утримують в правильному напрямку. Їх змінюють набагато частіше - приблизно 1 раз в 3 тижні. Тиск на зуб виявляється з усіх боків, завдяки чому вдається в найкоротші терміни виправити прикус і вирівняти зуб. Капи робляться індивідуально на сучасному обладнанні виходячи з зліпків пацієнта. Сучасні технології «Invisalign Technology» дозволяють з точністю розрахувати параметри переміщення зубів і виготовити індивідуальний набір кап. Такі капи легко носяться і непомітні для оточуючих, при необхідності легко знімаються, що дозволяє без праці дотримуватися гігієни ротової порожнини.

Так само складні дефекти прикусу ісправляютс допомогою брекетів.

Переваги Капи для вирівнювання зубів

  • Прозорі і не помітні для оточуючих
  • Не сприяють розвитку карієсу і не шкодять емалі
  • Слизова щік, мови і губ не буде травмована в процесі носіння
  • Людина швидко звикає, так як капи виготовляються індивідуально і не заважають говорити.
  • Виключається можливість травмувати м'які тканини
  • Під час чищення зубів їх можна без проблем вийняти з рота.
  • Вже через пару хвилин ви забудете про носіння капи

Якщо у вас є проблеми з зубами телефонуйте і записуйтеся на прийом. Кращий і швидкий спосіб вирівняти зубні ряди з гарантією на довгі роки підкаже наш фахівець в клініці при консультації в кріслі.