Капи виправляють дефект прикусу непомітно для оточуючих. Ортодонтичні капи для зубів виготовляють з термопластичного поліуретану або силікону. Вони являють собою знімні накладки, які досить ефективно допомагають досягти позитивних результатів в короткий проміжок часу. Емаль зубів і здоров'я ясен під час лікування не погіршується. При бажанні можна одночасно з капами для вирівнювання зубів відбілити їх, для цього фахівці обробляють внутрішню частину кап спеціальним складом.

Вартість ортодонтический кап

Капа ортодонтична (в залежності від складності) від 2200 грн

Види кап

Капи для вирівнювання зубів, ціна яких сильно різниться діляться на кілька видів:

  • Стандартні
  • Індивідуальні
  • Термопластичні

Стандартні капи з силікону мають перевагу ціни і застосовуються для виправлення прикусу. Якщо у вас незвичайне і складне порушення, такий вид лікування вам не підходить, так як стандартний варіант не фіксує зубний ряд. Найчастіше вони використовуються для виправлення невеликих дефектів.

Термопластичні - капи , які перед використанням слід розмочити у воді і накласти на щелепу пацієнта. Капа застигає і тим самим фіксує зубний ряд. Такий спосіб терапії так само не підійде при складних дефектах

Кращим варіантом для вирішення складних завдань є індивідуальні капи. Однак вартість на них істотно вище на відміну від інших видів, але і результати від такої терапії не змусить себе довго чекати, і вже в перші тижні лікування ви помітите ефект.

Для виготовлення індивідуальної коропи використовується зліпок щелепи, який обробляється на комп'ютері. Спеціальний полімер, який використовується в процесі виготовлення, практично непомітний для оточуючих. Капа натискає на щелепу в потрібному напрямку і тим самим відбувається виправлення прикусу. Коли зуб приймає необхідне положення, капа продовжує його фіксувати в потрібному напрямку. Секрет вирівнювання простий - робиться певний набір кап для послідовного застосування. Зміну необхідно проводити кожні 2 місяці.

Наприклад спеціалізовані капи Инвизилайн розробляються під ретельним контролем провідних фахівців американською компанією «Invisalign Technology». Вони надають механічний тиск на зуби і утримують в правильному напрямку. Їх змінюють набагато частіше - приблизно 1 раз в 3 тижні. Тиск на зуб виявляється з усіх боків, завдяки чому вдається в найкоротші терміни виправити прикус і вирівняти зуб. Капи робляться індивідуально на сучасному обладнанні виходячи з зліпків пацієнта. Сучасні технології «Invisalign Technology» дозволяють з точністю розрахувати параметри переміщення зубів і виготовити індивідуальний набір кап. Такі капи легко носяться і непомітні для оточуючих, при необхідності легко знімаються, що дозволяє без праці дотримуватися гігієни ротової порожнини.

Так само складні дефекти прикусу ісправляютс допомогою брекетів.

Переваги Капи для вирівнювання зубів

  • Прозорі і не помітні для оточуючих
  • Не сприяють розвитку карієсу і не шкодять емалі
  • Слизова щік, мови і губ не буде травмована в процесі носіння
  • Людина швидко звикає, так як капи виготовляються індивідуально і не заважають говорити.
  • Виключається можливість травмувати м'які тканини
  • Під час чищення зубів їх можна без проблем вийняти з рота.
  • Вже через пару хвилин ви забудете про носіння капи

Якщо у вас є проблеми з зубами телефонуйте і записуйтеся на прийом. Кращий і швидкий спосіб вирівняти зубні ряди з гарантією на довгі роки підкаже наш фахівець в клініці при консультації в кріслі.