Якщо вам набрид карієс зубів, походи до стоматолога стали обтяжувати, а ви хотіли б отримати надійний, довгостроковий результат, задумайтеся над тим, щоб поставити в частково зруйновані зуби замість звичайних пломб керамічні вкладки. Це інноваційне рішення вже оцінили не тільки самі лікарі, а й пацієнти, які з великою часткою скептицизму поставилися до такої процедури.

Вартість керамічної вкладки

Керамічна вкладка/накладка (надміцна керамічна пломба) від 6500 грн

Що таке зубні вкладки?

По суті, керамічна вкладка - це та ж пломба, але виготовлена ​​з високоякісної кераміки не в ротовій порожнині пацієнта, а в лабораторії за зліпком зуба. Рекомендується розглянути такий варіант протезування в тих випадках, коли:

 • стандартні цементні або композитні пломби були замінені вже 2-3 рази;
 • регулярно з'являється вторинний карієс;
 • в пошкоджених зубах утворилися великі порожнини і вкрай близько то стан тканин, коли буде потрібно депульпірування коренів, лікування каналів і установка коронки.

У чому переваги керамічних вкладок?

Незважаючи на те, що керамічні вкладки обійдуться трохи дорожче, ніж звичайна пломба, ви напевно оціните всі переваги такого рішення:

 • Ідеально співпадає колір вкладки і натуральних тканин зуба. За текстурі кераміка також близька до природної емалі. В результаті вкладки "зливається" із здоровими тканинами, зуб виглядає природно.
 • Сама по собі керамічна вкладка набагато міцніше пломби і свої властивості передає на зуб, зміцнюючи його з усіх боків.
 • Між вкладкою і зубною тканиною не утворюється мікрощілин, в які і проникають патогенні бактерії, що викликають карієс. При установці простий пломби, в процесі її затвердіння, відбувається незначна усадка, яка викликає потім розвиток вторинного карієсу і подальше руйнування зуба.
 • Поверхня керамічної вкладки протягом усього терміну служби не буде піддаватися змінам, навіть при наявності шкідливих звичок (куріння) і частого вживання фарбувальних напоїв (кава). Значить - зуб буде виглядати весь час однаково, не буде темніти.
 • Довговічність. Керамічні вкладки стандартно мають термін служби не менше 10 років. Жодна цементна або композитна пломба, навіть з самого сучасного матеріалу останнього покоління, не вистоїть такий час.
 • Кераміка має таку ж швидкість стирання, як і емаль зубів. Тому, якщо навпаки зуба, в який планується встановити вкладку, знаходиться здоровий зуб, не доведеться переживати про те, що він може бути зруйнований через надмірне тиску і жувального навантаження.

Як довго встановлюються керамічні вкладки?

Лікування карієсу таким способом не триваліше, ніж установка звичайної пломби. Єдина різниця в тому, що доведеться прийти на прийом до лікаря двічі:

 • перші відвідини - для усунення уражених тканин і зняття зліпка;
 • друге - для фіксації вже готової вкладки.

В клініці "Артіс" ви можете зробити таку реставрацію зубів у зручний для вас час за попереднім записом. А сумніватися в якості виконаної роботи вам не доведеться, тому що всі наші фахівці мають найвищу лікарську кваліфікацію, багатий досвід, постійно вдосконалюють свої знання та навички, відвідуючи медичні форуми, в тому числі міжнародного рівня.

Зв'яжіться з нашим адміністратором прямо зараз, узгодьте зручний час прийому і переконайтеся самі, що ви потрапили в руки професійних стоматологів!