Хірургічна стоматологія: видалення зубів будь-якої складності; хірургічне лікування кіст і гранульом; лікування переостіта; пластика вуздечки губ і язикан ін.

Будемо раді надати Вам допомогу на найвищому рівні, максимально безболісно, ​​застосовуючи для цього сучасні технології та багатий досвід лікарів нашої клініки.

Вартість хірургічного стоматологічного лікування

Видалення зуба від 600 грн
Видалення зуба мудрості від 1700 грн
Видалення молочних зубів 360 грн
Цистектомія з резекцією верхівки кореня від 1500 грн
Лікування періоститу (флюсу) від 400 грн

Хірургічна стоматологія Київ

Хірургічна стоматологія- розділ стоматології, пов'язаний з оперативним втручанням і на твердих, і на м'яких тканинах в порожнині рота, який містить відомості про сучасні процедурах, методах лікування зубів і захворювань ротової порожнини таких як:

  • імплантація;
  • зубозберігаючі процедури;
  • видалення зубів (часткове та/або повне видалення);
  • лікування запальних захворювань (періостит, періодонтит, абсцеси, флегмони, остеомієліт);
  • лікування гранульом, пухлин порожнини рота, зубних кіст;
  • лікування патологій трійчастого нерва;
  • лікування слинних залоз;
  • лікування скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС);
  • видалення новоутворень на обличчі;
  • первинна хірургічна обробка ран порожнини рота, обличчя, шиї;
  • оперативні втручання на тканинах пародонта;
  • підготовка порожнини рота до протезування;
  • зубозберігаючі процедури.

Найбільш поширена хірургічна операція в стоматології - видалення зубів, яке проводить хірург-стоматолог. Суть полягає у видаленні зуба або його частини з щелепної кістки за допомогою спеціальних інструментів, під місцевою анестезією. Використанням сучасних препаратів робить безболісним навіть сам укол.

Видалення гранулем і кісти - так само є частиною хірургічної стоматології. І вкрай важливою. Так як запускати такі процеси не можна, а народними методами самостійно вилікувати така недуга не вийде.

Хірургічне втручання так само необхідно при протезуванні на імплантатах. Відомо, що коронки, встановлені на імпланти, служать значно довше, ніж коронки, поставлені на пролікований, опудало зуб. Так, навіть при повній відсутності власних зубів імплантація дозволяє пацієнтові знайти 32 штучних зуба, які надійно і на довго будуть встановлені на імплантовані коріння.

Для того щоб поставити імплант хірург робить невеликий надріз. Далі формується поглиблення в кістковій тканині для імплантації імпланта, куди надалі він угвинчується. На імплант встановлюють спеціальною заглушку призначену для запобігання вростання м'яких тканин і тканин кістки в отвори імпланта в період його приживлення (3-6 місяців). На раніше зроблені надрізи накладаються шви, які через 7-14 днів будуть зняті.

Коли імплант приживеться з нього знімається заглушка і ставиться формувач ясен - спеціальний елемент конструкції необхідний для правильного формування ясна навколо майбутнього протеза.

На цьому хірургічна частина зазвичай закінчується, але бувають випадки, коли так само потрібно провести роботи по нарощуванню кісткової тканини, якої може бути недостатньо для якісного імплантації імпланта. Операції з нарощування кісткової тканини називаються сінусліфтінг.

Сучасна стоматологія-хірургія дозволяє проводити такі операції безболісно, ​​так як вона проходить під місцевою анестезією. На період приживлення імпланту може бути поставлена ​​тимчасова коронка для приховування візуальних дефектів в порожнині рота.

Досвідчений хірург-стоматолог (Київ) допоможе вирішити навіть складні стоматологічні завдання. Ви до сих пір шукайте такого лікаря? Звертайтеся в стоматологічну клініку «Артіс» - ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються. Тут проводиться безпечне лікування зубів за допомогою сучасного стоматологічного обладнання, інструментарію, а також застосовуються якісні матеріали від провідних світових виробників.

Комплексне лікування захворювань полягає в послідовно проведених лікувальних процедурах на основі терапевтичної, ортопедичної хірургічної стоматології (Київ) і ортодонтії.

Випадок з практики - Хірургічна стоматологія

Анамнез

В клініку звернувся Олександр Н. 48 років з естетичної та функціональної проблемою. Раніше пацієнт носив на верхній щелепі знімний протез, на нижній щелепі стояли імпланти і металокерамічні коронки. Процес лікування проходив від випадку до випадку. Результатом пацієнт був незадоволений. Оцінити смак їжі заважав знімний протез на верхній щелепі. І на нижній щелепі їжа забивалася між зубів. Навколо залишилися на верхній щелепі зубів ясна кровоточила і боліла.

Діагностика

Після аналізу комп'ютерної томограми було прийнято рішення про видалення зубів на верхній щелепі, так як вони в кістки фіксувалися на третину, були рухливі і в пародонтальной зоні навколо кожного зуба було запалення, що збільшувало ризик до подальшої імплантації. Після видалення зубів в області гайморових пазух була проведена операція синус-ліфтинг відкритим способом (підняття дна гайморової пазухи) з підсадки кісткового матеріалу від швейцарського виробника. На нижній щелепі було заплановано з'єднати однією конструкцією все імпланти зліва, для кращої стабілізації. Коронки на імплантатах замінили на нові.

Лікування

Перед видаленням була проведена алергічна проба на анестетики, зібраний анамнез - чи немає цукрового діабету та ін. Хронічних захворювань. Під місцевою анестезією на верхній щелепі було проведено видалення всіх зубів. В цей же відвідування була проведена операція по синус-ліфтингу в медикаментозному сні. Через шість місяців були встановлені дентальні імплантати, з подальшим протезуванням через п'ять місяців. Весь цей час пацієнт користувався тимчасовими протезами на верхній і нижній щелепі. Прогноз позитивний, жувальна функція і естетика відновлена.