Карієс - дуже підступне захворювання, яке може бути непомітним тривалий час. Тому дуже важливо регулярно проходити профілактичний огляд у стоматолога. Для лікування карієсу ми використовуємо виключно якісні матеріали, які дозволять Вам забути про проблемний зубі на тривалий час.

Вартість лікування карієсу

Пломбування зуба стеклоїономерних цементом від 690 грн
Пломбування зуба фотополімером від 930 грн

Етапи розвитку карієсу

Як і будь-яке інше захворювання, карієс має певні етапи розвитку:

  • Стадія плями - коли емаль зуба ще не уражена, - на цій стадії лікар-стоматолог може наситити емаль хворого зуба такими речовинами, як фтор і кальцій з метою запобігання подальшого розвитку карієсу;
  • Поверхнева стадія - характеризується появою невеликої каріозної порожнини, яка вражає емаль зуба;
  • Середня стадія - інфекція проникає у верхні шари дентину, - лікування на цих стадіях забезпечується пломбуванням;
  • Глибока стадія - уражаються глибокі шари дентину, - лікування на цій стадії має бути невідкладним, т. К. Інфекція дуже швидко досягає пульпи.

Етапи лікування карієсу зубів

  • Огляд стоматолога . При початковому огляді лікар визначає стадію розвитку карієсу. За бажаю пацієнта застосовується анестезія.
  • Очищення зуба . На даному етапі проводиться очищення зуба спеціальною пастою від м'якого нальоту і віддаляється невидима плівка з слини, яка обволікає зуби. Після цих процедур лікар зможе максимально точно підібрати пломбувальний матеріал за кольором.
  • препарація (свердління) зуба . Після того, як всі підготовчі етапи виконані, починається обробка каріозної порожнини. На даному етапі лікар свердлить зуб. Пацієнт може простежити, як це повинно відбуватися правильно: зуб не повинен перегріватися, для цього тканини зуба і бори під час свердління охолоджуються водою; препарування лікар повинен робити з перервами і без сильного тиску.
  • Установка пломби . Залежно від ситуації, стоматолог-терапевт може використовувати тимчасову пломбу (склоіономер) або постійну пломбу.

Ми прагнемо максимально зберегти здорові тканини зуба і ретельно видаляти ділянки, уражені карієсом. У разі якщо каріозний процес доходить до пульпи, лікарі клініки «Артіс» (в Києві) завжди пропонують варіант лікування, який дозволить зберегти зуб живим.

Використовуємо для лікування карієсу пломбувальні матеріали провідних виробників світу: США (Dentsply), Німеччини (Voco), Японії (G.C, Fudji). Особливістю цих матеріалів є те, що вони дуже міцно зв'язуються з тканинами зуба, а також органічні і природні по відношенню до тканин зуба. Крім того, вони ідеально підходять для пломбування передніх зубів . Готова фотополімерна пломба ретельно шліфується, покривається лаком. Це надає їй відмінного естетичний вигляд і довговічність.

Профілактика карієсу

Один із принципів профілактики карієсу зубів полягає в правильному харчуванні: контроль за споживанням вуглеводної і цукровмісної їжі. Велике значення має правильна гігієна порожнини рота; вона має на увазі чистку зубів протягом трьох-п'яти хвилин не менше двох разів на день - вранці і ввечері. Також рекомендується один-два рази на рік робити професійну чистку зубів у стоматолога.

У стоматологічній клініці «Артіс» (м.Київ) Вам проведуть безболісне лікування всіх видів карієсу - пломбування зубів, ціни ж і якість роботи Вас явно порадують. У нас працюють лікарі-стоматологи всіх необхідних спеціальностей із значним стажем і досвідом роботи. Ми докладемо всіх зусиль для того, що б повернути здоров'я і красу Вашим зубам!