Переостіт - це важке ускладнення запальних захворювань органів ротової порожнини з розповсюдженням процесу на окістя щелепи. Стара назва даного захворювання - флюс, в повній мірі відображає клінічну картину патології.

Вартість лікування переостіта

Лікування періоститу (флюсу) від 400 грн

Особливості лікування переостіта

Як правило на тлі захворювання відзначається виражена набряклість в області ураження, лихоманка, виражений больовий синдром. Найбільш частими інфекціями, що приводять до розвитку періоститу, є бактерії (стафілококи, стрептококи, гнильні палички). Залежно від характеру виділень з вогнища ураження, виділяють гнійний і серозний періостит.

Також періостит може бути гострим і хронічним. Останній є наслідком нелікованого гострого процесу і характеризується наявністю постійного запального процесу з періодичними ремісіями і загостреннями.

Візуально переостіт характеризується наявністю вогнища інфекції, який як правило є причиною розвитку захворювання (каріозної зруйнований зуб, інфікована рана ротової порожнини і т.д.). У міру прогресування процесу наростає набряклість, яка супроводжується вираженою загальною інтоксикацією. Больовий синдром при цьому може наростати, з'являються сильні пульсуючі болі.

В стоматологічній клініці Артіс проводиться весь комплекс лікування і обстеження пацієнтів з гострим і хронічним периоститом. При наявності гострого процесу обов'язково проводяться скоропомощьние заходи, спрямовані на зменшення больового синдрому, усунення вогнища інфекції. На наступних етапах використовуються різні стоматологічні техніки хірургічного лікування, які дозволяють ліквідувати процес в найкоротші терміни і повернути пацієнта до нормального повноцінного життя.