Лікування зубів під мікроскопом - це сучасна технологія лікування зубів, що дозволяє проводити всі маніпуляції з максимальною точністю, мінімізувати безліч ризиків і наслідків, які можуть виникати при роботі з звичайними інструментами.

Мікроскоп є незамінним помічником при лікуванні важко прохідних кореневих каналів, запальних захворюваннях навколозубних тканин - кіст і гранульом, естетичному протезуванні, в хірургії, пародонтології та інших областях. У своїй роботі ми використовуємо Стоматологічний Мікроскоп «OPMI pico» провідного світового виробника оптичних і електронних мікроскопів «Carl Zeiss», виробництва Німеччини.

Вартість лікування зубів під мікроскопом

Діагностичне обстеження ротової порожнини 800 грн
Первинне ендолеченіе, 1 кореневої канал від 2300 грн
Переліковування 1 кореневого каналу від 3500 грн
Видалення анкерного /стекловолоконного штифта /вкладки від 1300 грн
Видалення інструменту з кореневого каналу 2700 грн
Постановка фотополімерної пломби, 1 одиниця 1750 грн
Підготовка зуба під протезування під мікроскопом 1200 грн

Переваги використання мікроскопа в стоматології:

  • Процес діагностики та вивчення будь-яких захворювань ротової порожнини значно спрощується за рахунок виняткової якості оптики. Мікроскоп Carl Zeiss оснащений оптикою з п'ятиступеневим збільшенням в 15 і більше разів, що дозволяє проводити процедури з високою точністю і додає шанси на успіх лікування.
  • Щадне відношення до тканин зуба - мінімально-інвазивна методика ендодонтичного і хірургічного лікування, тобто здорові близько зубні тканини і тканини самого зуба залишаються максимально незачепленими.
  • Оптичні властивості Мікроскопа дозволяють знайти найдрібніші деталі, причини і наслідки патологій в раніше лікувалися кореневих каналах і порожнинах. Зазвичай лікар працює в каналах зуба майже на дотик, не бачачи процесу зсередини, покладаючись на знання анатомії зуба, свій досвід, тактильні відчуття і дані спеціального обладнання з вимірювання і виявлення кореневих каналів. А сьогодні за допомогою мікроскопа ми можемо провести найбільш якісну обробку кореневого каналу, підвищити контроль якості пломбування, закрити перфорацію кореня зуба, знайти додаткові канали, які іноді не видно навіть на рентген-знімку, витягти зламаний інструмент і багато іншого. Всі ці методи дозволяють врятувати і зберегти зуб, що підлягає видаленню.
  • При підготовці зубів до протезування сучасними ортопедичними конструкціями - керамічні коронки, вініри, люмініри (ультратонкі вініри) і іншими, Стоматологічний Мікроскоп дозволяє визначати точність прилягання, мінімально препарувати тканини зуба, а також контролювати якість роботи зубного техніка.
  • Світлодіодне (LED) джерело освітлення - природне і м'яке, не змінює кольорову температуру зуба, пломби або ортопедичної конструкції, що дозволяє максимально точно наблизиться до основного кольору ваших зубів.
  • І наостанок, важлива інформація про те, що лікар, перебуваючи за Мікроскопом, спочатку приймає більш ергономічну позицію, тобто більш зручну для комфортної та безпечної роботи, і не тільки бачить більше анатомії і елементів, але і в стані приділяти Пацієнту більше уваги.

Запрошуємо Вас в нашу Стоматологічну клініку, де Ви отримаєте якісне лікування зубів, із застосуванням найсучасніших технологій. Наші лікарі, з досвідом роботи більше 10 років, нададуть Вам допомогу на найвищому рівні.


Відео: Лікування зубів під мікроскопом