Люмініри - це дуже тонкі (до 0,3 мм) накладки на зуби, які виготовляють тільки з дуже міцних і естетичних матеріалів - кераміки, діоксиду цирконію. Цирконієві люмініри, ціна яких висока - це найдосконаліше сучасне рішення. Керамічні обійдуться дешевше, але за своїми характеристиками міцності і естетичним характеристикам не набагато поступаються першим. Якому саме варіанту віддати перевагу, вам підкаже наш фахівець, попередньо ретельно вивчивши стан ваших зубів і уточнивши передбачуваний бюджет. Головна відмінність Люмініри і вінірів від коронок - вони покривають тільки зовнішню частину зубів.

Вартість Люмініри

Люмініри від 11 000 грн

Люмініри - відмінний спосіб отримати бездоганну посмішку

З віком майже у кожної людини темніє емаль, розвиває карієс, розширюється простір між зубами, а в результаті - посмішка стає вже не такою привабливою. Щоб всі ці зміни ніяк не позначалися на вашу впевненість у собі, у своїй красі, кращий вихід - встановити поставити люмініри. У Києві таку послугу за доступною ціною надає клініка "Артіс", дістатися до якої ви зможете за лічені хвилини від Солом'янки, Шулявки або Індустріального моста. Важливий, доброзичливий і висококва

Навіщо потрібні люмініри?

Незважаючи на те, що ціна на люмініри в Києві дуже висока, переоцінити результат такої процедури неможливо. Встановивши їх, можна повністю приховати будь-які недоліки зубного ряду:

 • щілини між зубами;
 • різний відтінок емалі;
 • зміна форми;
 • скупченості або зсув зубів.

Крім того, люмініри мають ще й практичне значення - служать відмінною захисної перепоною для зубів, приймаючи на себе будь-який несприятливий вплив, в цьому плані вони чимось схожі зубні керамічні вкладки

Чим вигідні люмініри?

Вартість Люмініри цілком виправдана, що підтверджується цілим рядом переваг такої "миттєвої" ортопедії. Найбільш значимі з них - це:

 • Мінімальна товщина накладки, а значить - щелепа не буде виглядати дуже масивною.
 • Відсутність необхідності обточування самих зубів або будь-якого іншого механічного впливу на тканини ротової порожнини в процесі підготовки.
 • Люмініри, ціна яких вище виниров, прослужать набагато довше - від 20 років, зберігаючи всі свої вихідні властивості - відтінок, міцність, форму.
 • Такі накладки прекрасно захищають зуби від несприятливого впливу температур, хвороботворних мікроорганізмів, а значить - висока ймовірність того, що тепер зуби вам доведеться лікувати набагато рідше.
 • Установка Люмініри дає можливість отримати ідеальну "голлівудську" усмішку, яку ви будете демонструвати оточуючим з відчуттям повної впевненості в собі.
 • Щоб поставити люмініри, не треба витрачати багато часу - достатньо лише 2 сеанси, на першому з яких оглядаються зуби і робляться зліпки, а на другому - накладки вже фіксуються на спеціальний клей.
 • Люмініри дуже щільно прилягають до зуба, тому повністю виключено попадання під них шматочків їжі, а значить - неможливо запалення тканин або їх руйнування через діяльність патогенних мікробів.
 • При необхідності ви в будь-який момент можете звернутися до фахівця і зняти люмініри - ця процедура не забирає багато часу і робить ніякого негативного впливу на самі зуби.

В клініці "Артіс" ви не тільки можете за доступною ціною поставити люмініри. Наші фахівці допоможуть вам швидко і якісно вилікувати виявлені проблеми зубного ряду, а також попередньо змоделюють результат установки Люмініри, щоб ви змогли побачити, наскільки він буде відповідати вашим очікування.