Втрата зуба - це завжди неприємна ситуація, а якщо так сталося, що ви втратили кількох зубів одночасно, виходу з такої ситуації два: встановити імпланти або ж мостовидний протез. Другий варіант є більш доступним для більшості і звичним. Якщо ви все ще не можете визначитися, що стане найкращим вибором саме для вас, вам завжди допоможуть вирішити таку проблему під час безкоштовної консультації в клініці "Артіс", діяльність якої здійснюється в Києві. Якщо ж ви вже впевнені, що зубний міст - це точно ваш варіант, значить пора визначатися, яку саме поставити конструкцію. Для цього треба лише дістатися від Шулявки, Солом'янки або Індустріального моста в наш стоматологічний кабінет, і кваліфіковані лікарі, провівши огляд, підберуть для вас оптимальний спосіб відновлення привабливості вашого зубного ряду.

Особливості протезування при установці мостів на зуби

Зубні мости - знімні або незнімні конструкції, основне призначення яких - заміщення одного або декількох відсутніх зубів. Опорами для кріплення виступають крайні зуби - власні або імпланти.

Їх установка дозволяє:

  • повністю відновити жувальну функцію;
  • повернути привабливість усмішки і відреставрувати зубний ряд;
  • вкластися у виділений на лікування зубів бюджет.

Види мостовидних протезів

Мостовидні протези виготовляються сьогодні в різних варіаціях. Відмінними характеристиками таких конструкцій служать наступні ознаки:

  • Матеріал, з якого виготовляється протез - метал, металокераміка, діоксид цирконій і фарфор, пластмаса, композитний матеріал.
  • Спосіб кріплення. За цим критерієм розрізняють мости на зуби знімні і незнімні, а також конструкції з замковим, з одностороннім кріпленням, з установкою на імпланти і на здорові зуби, адгезивні мостоподібні протези.
  • Тип самої конструкції протеза. Залежно від технології виготовлення розрізняють суцільнолиті мостовидні протези, розбірні, паяні.
  • Тривалість носіння. Від того, як довго планується носіння протеза, можна встановити міст на зуби тимчасового і постійного дії.

Миттєві мостовидні протези

Окремо можна виділити такий різновид як адгезивний міст. Цей варіант миттєвого протезування, при якому замісна конструкція виготовляється прямо в ротовій порожнині пацієнта - в якості несучої основи в даному випадку використовується скловолоконна нитку.

Переваги адгезивних мостів

  • Вся процедура при цьому займає не більше 1,5 години, а значить - вам не доведеться кілька разів відвідувати лікаря і чекати виготовлення вашого протеза в лабораторних умовах.
  • Якісний результат ви можете оцінити буквально відразу ж.
  • Найнижча ціна серед усіх способів протезування.

Єдиний недолік такого сучасного рішення полягає в тому, що адгезивний протез, як правило, служить всього пару років.

Де поставити міст на зуби в Києві?

Звернувшись для вирішення ваших стоматологічних проблем в клініку "Артіс", ви можете бути впевнені в тому, що вам нададуть якісний сервіс і професійну медичну допомогу. Наші фахівці мають багатий досвід практики, враховують всі технологічні новинки стоматології та тенденції в напрямку протезування і терапії. Також обов'язково беруть до уваги ваше фінансове становище, щоб підібрати для лікування оптимальний для вас варіант - і за якістю, і за довгостроковості результату, і за ціною.

Терміни установки моста на зуби буде залежати від того, на чому ви з лікарем зупинили свій вибір. Але обов'язково перед тим, як встановити такий протез буде проведено лікування проблемних зон ротової порожнини, щоб запобігти можливим небажаним наслідкам процедури.