Нарощування зубів - це комплекс методик і процедур, які дозволяють восстанавіть зруйновані тверді тканини зуба. Даний метод відтворення зубної тканини є відносно недорогим (у порівнянні з імплантацією) і забезпечує натуральність відреставрованої посмішки.

Вартість нарощування зубів

Реставрація фотополімерним матеріалом 1-й рівень складності (½ зуба) від 1500 грн
Реставрація фотополімерним матеріалом 2-й рівень складності (¾ зуба) від 2000 грн

Показання для нарощування зубів

  • скол, тріщина, плями на емалі, її витончення;
  • щілини між зубами;
  • зміна кольору зуба, що не піддається відбілюванню;
  • неправильний прикусу;
  • зміна положення зуба;
  • часткове руйнування зуба в результаті травми, карієсу і інших патологій, які привели до часткової втрати зубів (при наявності зубного кореня) і ін.

Нарощування передніх зубів

Передні зуби є найтоншими і чутливими. Найміцніша зубна емаль, що покриває зуб, піддається високому тиску при відкушуванні твердої їжі і поступово руйнується. Але період руйнування зубної емалі у кожної людини індивідуальний.

Нарощування переднього зуба при невеликих відколах, каріозних пошкодженнях проводиться з використання композитного матеріалу (найчастіше фотополімера). Дефектний ділянку зачищається, а потім шар за шаром лікар відновлює природну форму коронки зуба або ж, за бажанням пацієнта, створює нову форму зуба. Після цього фахівець приступає до шліфування, в ході якої відновлений зуб набуває природний і привабливий вигляд.

Чи можливо нарощування зуба на корінь?

Відповідь пацієнтові і лікареві на це питання надасть діагностика стану досліджуваного зубного кореня. Дані діагностики вкажуть на ступінь придатності зубного кореня для його використання в процесі нарощування зуба.

При задовільному стані кореня з урахуванням ступеня руйнування зуба, фахівці «Артіс» в Києві допоможуть пацієнтові зробити правильний вибір процедури і відповідного матеріалу. У цій процедурі лікар надійно закріплює створену ним конструкцію на зберігся зубної корінь і тим самим відновлює працездатність зубного ряду. Закріплення зуба виконується за допомогою фотополімера, штифтів і ін. Конструкцій. Після закріплення зуба, фахівець зможе приступити до реалізації естетичного етапу процедури нарощування зуба на зберігся корінь.

Нарощування зуба на штифт

В ситуації, коли зруйнована велика частина зуба, а проведена діагностика вказує на відсутність тріщин і переломів зубного кореня, процедура нарощування передбачає застосування штифта - штучної опори для надійного кріплення відтвореного лікарем фрагмента зуба. У зубний канал імплантується обраний пацієнтом штифт. Матеріалом для штифтів служать вуглецеве волокно, скловолокно або метал. Штифт міцно утримує відновлений зуб в зубному ряду при навантаженнях, які з'являються під час пережовування їжі. Для відновлення переднього зуба досить одного, а для багатокореневих молярів - кілька штифтів.