Ортодонтія- напрям стоматології, що займається питаннями, пов'язаними з дефектами прикусу і розташування зубів.

Запрошуємо Вас в нашу Стоматологічну клініку, де Ви отримаєте якісне лікування зубів, із застосуванням найсучасніших технологій. Наші лікарі, з досвідом роботи більше 10 років, нададуть Вам допомогу на найвищому рівні.

Вартість виправлення прикусу

Консультація ортодонта доросла 500 грн
Консультація ортодонта дитяча 350 грн
Металева брекет-система на одну щелепу від 13 000 грн
Керамічна брекет-система на одну щелепу від 19 200 грн
Апарат ортодонтический (в залежності від складності) від 5000 грн
Активація апарату/брекет-системи від 350 грн
Капа ортодонтична (в залежності від складності) від 2200 грн

Виправлення прикусу Київ

Згідно зі статистичними даними досліджень тільки 50% людей мають правильним прикусом і рівними зубами. Часто це тільки незначні порушення, які створюють лише естетичні проблеми і не впливають на функціональні якості роботи жувальної-мовного апарату. Однак бувають випадки, коли неправильний прикус може привести до серйозних проблем зі здоров'ям. При цьому не завжди можна прийняти однозначне рішення про необхідність лікування прикусу. Таке рішення можна прийняти після консультації у лікаря.

Основні проблеми і чому не слід ходити з «кривими зубами»?

  • Неправильний прикус і кривизна зубів не тільки псують естетичний зовнішній вигляд, а й стають причинами навіть, здавалося б, незв'язаних захворювань, таких як захворювання шлунка.
  • Ризик травм кривих зубів зростає в рази. Викривлені зуби набагато частіше схильні до карієсу через нерівномірних навантажень на зуби і їх складності в чищенні. Підвищується стирання зубів.
  • Порушення роботи в щелепних суглобах і підвищується ризик розвитку хвороб парадонта.

З такими проблемами походи до стоматолога можуть траплятися набагато частіше, ніж звичайно. Однак хороший ортодонт допоможе знайти оптимальне рішення і впорається з вашою проблемою, а також може допомогти попередити розвиток нерівності зубів, так як результатом кривизни зубів є не тільки спадкові ознаки, а й діяльність людини на певних етапах становлення особистості.

возрасной обмеження і методи лікування

Більшість проблем в області ортодонтії зазвичай вирішуються в ранньому віці, але якщо ви переступили поріг зрілого віку і сумніваєтеся, що вам може допомогти ортодонтическое лікуванні, то ви глибоко помиляєтеся. Хоча патологія і вік пацієнта безпосередньо пов'язані з методом лікування, але все ж ефективне лікування можливе як в дитячому віці, так і в зрілому.

В зовсім ранньому віці при зміні зубів у малюка, слід звернути увагу на зростання нових корінних зубів. Якщо батьки помітили, що зуби ростуть не зовсім рівно і присутній легке викривлення, слід відвідати ортодонта, який на ранній стадії виправить проблему прикусу і кривизни зубів.

Третя частина всіх пацієнтів лікаря ортодонта - це підлітки. Найпоширенішим методом лікування вважається використання різних апаратів, брекетів, кап, знімних пластин.

Якщо батьки в силу якихось обставин не встигли подбати про вашу красивою усмішці, ви можете вже в зрілому віці виправити становище. Ортодонтія в Києві розвивається семимильними кроками і навіть для дорослих ця проблема вирішується, єдине тільки, що може знадобитися - більше часу для лікування.

При істотних аномаліях прикусу або розташування кісток щелепи у дорослих лікар ортодонт може рекомендувати хірургічне втручання: пластика підборіддя, зміни положення щелеп, розширення неба і навіть видалення деяких зуби. У таких випадках хороші результати дає комплексне лікування з подальшим застосуванням брекетів.

В будь-якому випадку найпопулярнішими методами лікування є капи і брекети. Про види та особливості читайте в відповідному розділі нашого сайту.

Звичайно, дуже багато залежить від самого лікаря, кваліфікація якого не повинна бути під сумнівом. Саме такі лікарі працюють в нашій клініці, за плечима яких багаторічний досвід роботи. При цьому фахівці стоматології «Артіс» займаються вирівнюванням зубів в Києві (Солом'янський район) за доступною ціною. Запишіться на консультацію до лікаря-ортодонта і ми підберемо для вас оптимальний варіант лікування.