Консультація лікаря ортодонта складається з декількох етапів. На першому з яких проводиться повноцінна первинне обстеження, що включає збір анамнезу, візуальний огляд ротової порожнини, визначення змін за допомогою спеціальних методів обстеження і пристроїв.

Вартість консультації ортодонта

Консультація ортодонта доросла 500 грн
Консультація ортодонта дитяча 350 грн

Консультація лікаря ортодонта

Безсумнівно, ключовим елементом первинної консультації є огляд ротової порожнини при якому враховується функціональна взаємодія зубних рядів, губ, язика. Також лікар визначає величину і ступінь відхилення в розвитку окремих зубів, рух щелеп під час жування, ковтання і розмові. Потім проводиться вимір горизонтальних і вертикальних розмірів перекриття, ширини зубів, міжзубних інтервалів. При необхідності виконуються методи візуалізації і моделювання, які дозволяють на екрані відобразити будову органів ротової порожнини у вигляді тривимірного зображення або муляжу.

Під час обстеження лікар описує наявну картину відхилень і пропонує оптимальні методи корекції. Спільно з пацієнтом і його батьками дається докладна інструкція по догляду і дотриманням гігієнічних заходів при використанні різних пристроїв.

В стоматологічній клініці Артіс проводиться комплексне обстеження пацієнта, з дотриманням усіх сучасних стандартів ортодонтичної допомоги. При необхідності лікар може показати на муляжі або цифровому моделюванні показати динаміку процесу і кінцевий результат лікування. У процесі лікування в подальшому проводяться повторні консультації, під час яких оцінюється динаміка корекції, проводиться корекція і настройка ортодонтичних конструкцій.