Сучасне протезування зубів дозволяє швидко і безболісно відновити зубний ряд з високим естетичним результатом.

Запрошуємо Вас в нашу Стоматологічну клініку, де Ви отримаєте якісне лікування зубів, із застосуванням найсучасніших технологій. Наші лікарі, з досвідом роботи більше 10 років, нададуть Вам допомогу на найвищому рівні.

Вартість протезування зубів

Керамічна коронка на основі оксиду цирконію від 5000 грн
Керамічна коронка на основі оксиду цирконію високоестетичні зі зміною кольору від 6500 грн
Металокерамічна коронка «G.C» (Японія) 2500 грн
Металокерамічна коронка «G.С» з плечової масою 4000 грн
Вінір от 6500 грн
Люмініри 8500 грн
Керамічна вкладка/накладка (надміцна керамічна пломба) 6000 грн
Установка титанового абатмента на імплант і металокерамічні коронки от 4900 грн
Установка цирконієвого абатмента на імплант і коронка з оксиду цирконію от 6100 грн
Іммедіат-протез (метелик) на 1-3 зуба з нейлону 3300 грн
Частковий знімний протез, гарнітура Ivoclar, акриловий 3000 грн
Повний знімний протез, гарнітура Ivoclar, акриловий 4000 грн
Бюгельний протез на кламерною фіксації 5800 грн
Бюгельний протез на замках 7900 грн
Еластичний знімний протез з нейлону до 3-х зубів 4900 грн
Еластичний знімний протез з нейлону до 4-х зубів 5500 грн

Протезування зубів Київ

Усім нам дуже хочеться мати здорові і красиві зуби, а сліпуча «голлівудська» посмішка з білосніжними і блискучими зубами просто зачаровує. Але в житті часто трапляється так, що зуби починають хворіти, псуватися; іноді це закінчується походом до хірурга-стоматолога та видаленням «заважає» зуба.

Однак, якщо просто видалити зуб згодом сусідні з ним зуби починають зміщуватися, тобто відбувається деформація зубного ряду. Виникає дискомфорт при жуванні і проблеми з скроневими і нижньощелепного суглобу, а також виникають порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Для того, що б уникнути подібних проблем і відновити жувальні функції стоматологи рекомендують на місце видаленого зуба встановити штучний.

Також протезування - це оптимальний варіант при великому ушкодженні зуба дозволяє зберегти зуб і відновити його функціональність.

Існує безліч способів і методів сучасного протезування, що застосовуються при певних умовах. У нашій клініці ми застосовуємо всі актуальні види сучасного протезування зубів і нове обладнання, при цьому ціни на протезування у нас залишаються демократичними. Якщо вас цікавить протезування зубів в Києві (Солом'янська площа) - ви не пошкодуєте, якщо зверніться в нашу клініку. Про видах протезування, що надаються в нашій клініці, можна прочитати нижче або детальніше у відповідних розділах.

Види протезування:

Розрізняють знімне протезування та незнімне протезування .

Незнімне протезування включає в себе :
  • імплантацію (вживлення) в щелепу одного або декількох титанових імплантів, які замінюють корінь втраченого зуба. Ідеальний варіант у разі видалення зуба, дорожчий і довгий варіант на відміну від інших видів протезування.
  • зубні коронки - відновлення істотно зруйнованого зуба з сохраненеіем кореня. Оптимальний варіант, якщо зуб можна зберегти.
  • мостовидні протези. Створення «моста» в місці втраченого/видаленого зуба, розміщеного на сусідні зуби за допомогою коронок. Альтернатива іпмлантаціі за доступною ціною при заміні 1 або декількох зубів. Є свої суттєві недоліки, в тому числі обточування сусідніх зубів.
  • вініри на зуби, люмініри, керамічні вкладки. Спеціальні міцні пластини призначені для естетичного відновлення зубів (відколів, щілин, приховування жетезни, зміцнення зуба).


Знімні протези діляться на повністю знімні і умовно знімні до яких відносяться бюгельні протези. Бюгельні протези можуть фіксуватися за допомогою замкових конструкцій. При цьому одна частина фіксується на зубі, а інша на металевій частині знімного протезу (патрица і матриця).

Знімні протези так само діляться на повні (при повній втраті зубів) і часткові, коли на щелепі залишилося від одного до шести зубів. За матеріалами з яких виготовлені протези можна розділити на жорсткий каркас (пластмаса, метал) і еластичний (поліпропілен, Ацетал, термопласт і т. Д.) Де який матеріал застосовувати і яку конструкцію використовувати можуть підказати наші фахівці в клініці на консультації.

Перевагою знімних протезів є те, що застосовуються вони навіть при повній відсутності зубів. Для цього в щелепних кісток встановлюють від чотирьох до шести імплантів і з'єднують їх балкою. Зверху на цю балку за допомогою замків кріпиться знімний протез. При цьому м'які тканини і слизова залишаються незадіяними: навантаження йде на кістку.

Випадок з практики - Протезування зубів

Анамнез

Пацієнт Юрій А., 53 роки, звернувся в клініку зі скаргами з приводу тертя та зміни кольору передніх зубів на нижній щелепі. В процесі збору анамнезу було виявлено мало якісну гігієну порожнини рота.

Діагностика

Після рентгенологічного дослідження з'ясувалося, що 41 і 31 зуби живі, а 32,33,42,43 вимагають повторного лікування кореневих каналів, так як до цього лікувалися 8 років тому.

Лікування

Була проведена комплексна профілактична гігієна зубів, після чого жовтизна зубів практично пішла, але проблема з стираемостью залишилася. Тому вирішили провести підготовку (переліковування під мікроскопом кореневих каналів в 32, 33, 42, 43 зубах і постановку Керамических Вінірів, для початку на нижніх передніх шести зубах.