Не секрет, що майже кожній людині відома неприємна ситуація - втрата зуба. А цей орган не має здатності до самовідновлення. Сучасна стоматологія надає своїм пацієнтам можливість заповнити обсяг жувальної функції і заповнити зріджені зубної ряд имплантом і таким чином відновити здоров'я ротової порожнини і знайти ідеальну посмішку. У певних випадках лікарі вдаються до такої процедури як пластика кісткової тканини.

Вартість сінусліфтінг і кісткової пластики

Синус-ліфтинг від 5500 грн
Кісткова пластика від 4500 грн
Вестибулопластика від 3500 грн

Що таке сінусліфтінг?

Словосполучення «сінусліфтінг» в стоматології означає спеціальну процедуру, при якій лікар цілеспрямовано збільшує обсяг кісткової тканини на обраному ділянці верхньощелепної кістки до товщини, необхідної для впровадження імпланта. На кордоні кісткового гребеня і слизової оболонки лікар спеціальним інструментом піднімає ділянку дна гайморової пазухи вище існуючого рівня. Утворену таким чином порожнину лікар заповнює штучним кістковим матеріалом: так відбувається нарощування кісткової тканини. Говорячи іншими словами, стоматолог створює на кістки надійну основу для закріплення сучасного імпланта.

Процедуру нарощування обсягу кісткової тканини фахівці клініки «Артіс» проводять як закритим так і відкритим сінусліфтінг.

Різниця між закритим і відкритим сінусліфтінг

  • Закритий сінусліфтінг. Ця процедура проводиться лікарем тоді, коли мінімальна висота кістки в зоні верхньощелепних пазух дорівнює 7 мм. Виробляючи нарощування обсягу кісткової тканини, фахівець виконує і установку імпланта. Переміщення дна слизової оболонки лікар проводить шляхом роз'єднання тканин сучасним стоматологічним інструментом і без додаткових розрізів. З цієї причини процедура закритого сінусліфтінг вважається щадить.
  • Відкритий сінусліфтінг. Вважається більш складною процедурою, яка проводиться лікарем в ситуації, коли висота кістки менше 7 мм. При проведенні процедури відкритого сінусліфтінг етап нарощування кісткової тканини займає більше часу, ніж це має місце при закритому сінусліфтіге, а тому початок етапу установки імпланта лікар визначає індивідуально для кожного пацієнта клініки.

Що таке процес інтеграції?

Інтеграція - невід'ємний процес сінусліфтінг. Зрощення природного кісткової і штучної тканин в стоматології називають процесом інтеграції. Процес зрощення вимагає часу. Залежно від особливостей організму пацієнта, а також від властивостей стоматологічного матеріалу, застосованого лікарем при сінусліфтінг, тривалість процесу інтеграції може проходити протягом півроку і більше.

Причини ускладнень при при сінусліфтінг:

  • особливості організму пацієнта і реагування його ендокринної системи на можливі запальні процеси.
  • недостатня підготовленість ясен пацієнта до початку процедури сінусліфтінг.
  • неправильна діагностика, що передує операції.
  • недостатнє виявлення показань/протипоказань організму пацієнта до даної операції.
  • порушення технології проведення процедури сінусліфтінг, що найчастіше викликано відсутністю достатнього досвіду у імплантолога.
  • в разі недотримання рекомендацій лікаря в період інтеграції та післяопераційний період і ін.

сінусліфтінг в «Артіс»

Кісткова пластика в стоматології займає окрему нішу. Так як сама процедура є досить складною, за неї повинні братися справжні фахівці. Лікарі клініки «Артіс» (Солом'янський район) ретельно вивчають ситуацію кожного окремого пацієнта, консультують ще до операції: чи дійсно допоможе йому така процедура. Як деякі клініки, ми не прагнемо просто «викачати» гроші з клієнта за сінусліфтінг, ціна на який в розряді «нижче». Ми бажаємо піднести необхідну послугу якісно, ​​насамперед піклуючись про здоров'я самого пацієнта.

Слід зауважити, що технологія імплантації імплантів в нашій клініці чітко відпрацьована кваліфікованими фахівцями. І ми надаємо гарантії на нашу роботу. Запишіться на консультацію по сінусліфтінг в «Артіс»: нам важливо здоров'я і краса Вашої посмішки!