Сучасна терапевтична стоматологія - сукупність лікувальних, а також профілактичних дій, спрямованих на усунення карієсу, періодонтиту, пульпіту, відновлення форми, розміру зуба, на лікування інших захворювань некаріозного походження таких як:

  • травми зубів;
  • гіпоплазія і флюороз;
  • патологічної істераемості зубів, ерозії емалі і т.д.

Вартість терапевтичного лікування

Первинна консультація (до 15 хвилин) -
Консультація кількох лікарів-стоматологів вузького профілю 350 грн
Діагностичне обстеження ротової порожнини, 1 щелепа 1400 грн
Радіовізіографія (рентген-знімок) 120 грн
Пломбування зуба стеклоїономерних цементом від 690 грн
Пломбування зуба фотополімером від 930 грн
Лікування гінгівіту/стоматиту від 500 грн
Чищення зубів ультразвуком (один зуб) 70 грн
Чищення зубів AIR- Flow (один зуб) 50 грн
Видалення зубних відкладень пігментації «AIR-FLOW», полірування зубів пастою (дві щелепи) 1550 грн

Лікування зубів в Києві

Карієс - небезпечне і дуже поширене захворювання зубів, а також зубної емалі. Спосіб лікування карієсу і його ціна залежить від ступеня «занедбаності» захворювання і побажання пацієнта.

За допомогою методів терапевтичної стоматології проводять курс лікування різних ускладнень, викликаних запущеним карієсом. Серед них виділяються:

  • Пульпіт. Це ускладнення пов'язане зі значним руйнуванням зубної тканини, розташованої під зубної емаллю. Лікування на пізній стадії полягає у видаленні зубного нерва, ретельній обробці зубного каналу, його пломбування.
  • Періодонтит. Це одне з найнебезпечніших ускладнень каріозного процесу, коли запальний процес поширився на тканини зуба, на кісткову тканину навколо верхівок зубних коренів. Важливо знати, що в більшості випадків ефективне лікування дозволяє зберегти зуб.

Терапевтична стоматологія пропонує різні профілактичні процедури карієсу, такі як професійна чистка зубів і ремінералізующая терапія.

Лікування зубів у клініці «Артіс»

Стоматологічна клініка «Артіс» об'єднала знання, практичний досвід і навички колективу досвідчених лікарів - фахівців в такому напрямку як терапевтична стоматологія. Кожен наш стоматолог-терапевт приділяє велику увагу діагностиці конкретної ситуації, піклуючись про здоров'я пацієнта, ефективності лікувальної процедури зубів і позитивної репутації клініки. Фахівці клініки «Артіс» проводять безболісне лікування зубів. Лікар стоматолог-терапевт проводить лікування зубів за допомогою сучасного стоматологічного обладнання та інструментарію із застосуванням якісних матеріалів від провідних світових виробників. В процесі лікування зубів (Київ) забезпечуються стерильні умови роботи і гарантується висока якість наданих послуг, серед яких:

  • лікування каріозних пошкоджень, захворювань некаріозного походження;
  • механічної, лазерної та ультразвукової обробки кореневого каналу;
  • пломбування кореневих каналів з застосуємо склоіномірні матеріалу, різних високоякісних нанокомпонентів, нанокомпозитних цементів та ін.

Ви до сих пір шукаєте, де можна лікувати зуби в Києві? Звертайтеся в «Артіс» - вартість лікування зубів і якість робіт Вас порадують!

Випадок з практики - Терапевтична стоматологія

Анамнез

Пацієнтка Валентина Петрівна К. 57 років звернулася в клініку АРТИС зі скаргами на потемніння і дискомфорт при жуванні в області 14 і 15 зуба. В процесі збору анамнезу було виявлено зміну кольору зубів, кровоточивість ясен і больові реакції на холодові подразники. При детальному опитуванні було виявлено, що зуби потемніли напротязі півроку, їжа забивалася між зубами незначно. Зараз зуби болять при вживанні води холодної або гарячої, але біль відразу проходить, якщо холодне або гаряче відразу прибрати. До вечора починає хворіти ясна, не суттєво, але викликає дискомфорт.

Діагностика

Грунтуючись на даних рентгенографії і огляду, був поставлений діагноз хронічний глибокий карієс 14 і15 зубів на контактної поверхні, локальний гінгівіт в області 14 і15 зубів. Була проведена диференційна діагностика з періодонтитом і пульпітом цих зубів. Реакція на тепле і холодне відразу проходила і на знімку навколо коренів періодонтальні тканини змінені не були, вражені були тільки емаль і дентин зуба. При перкусії (легкому постукуванні) больовий реакції також не було. Це клінічна картина глибокого карієсу. Хронічний гінгівіт був результатом тривалої травми ясна їжею, яка перебувала в проміжку між зубами тривалий час.

Було рекомендовано прибрати зруйновані темні тканини емалі та дентину до білих і здорових, накласти в області проекції нерва кальцій-якому препарат і зверху накласти фотополімерну пломбу. Для лікування гінгівіту було рекомендовано полоскання травами і ополіскувачі. Також була дана рекомендація по вибору зубних щіток і як користуватися флосом і зубною ниткою.

Лікування

На початку у пацієнтки було з'ясовано, чи робила раніше вона анестезію, і чи немає алергічних реакцій. Було вироблено знеболення препаратом Ультракаїн (Німеччина), накладено кофердам, для ізоляції від слини робочого поля, за допомогою алмазного бору проведено видалення зруйнованих тканин, порожнину оброблена антимікробним препаратом, накладено на дно порожнини кальцій-якому препарат фірми G.C. (Японія). Поставлено постійна пломба Gradia (Японія). Процедура лікування зайняла півтори години. Термін служби пломби до 10 років, при правильній гігієні порожнини рота. Через два місяці був зроблений контрольний рентген-знімок, для контролю запалення навколо лежачих кісткових тканин. Прогноз лікування позитивний, больових симптомів немає, естетично зуби відновлені за кольором, відновлена ​​жувальна ефективність.