Професійне чищення зубного каменю забезпечує профілактику карієсу та інших захворювань порожнини рота. Допоможемо Вам вибрати найбільш комфортний вид чистки зубів, а також проведемо цю процедуру абсолютно безболісно завдяки сучасному обладнанню та досвіду наших фахівців більше 10 років.

Вартість ультразвукового чищення зубів

Чищення зубів ультразвуком (один зуб) 70 грн
Чищення зубів AIR- Flow (один зуб) 50 грн
Видалення зубних відкладень пігментації «AIR-FLOW», полірування зубів пастою (дві щелепи) 1550 грн

Ультразвукова чистка зубів

Якщо м'який зубний наліт видаляється з застосуванням спеціальних щіточок та паст, то з зубним каменем справитися складніше. Найоптимальніший варіант видалення зубного каменю - за допомогою ультразвуку. У порівнянні з механічним методом (сколювання інструментом) він має більше переваг:

  • швидке і ефективне видалення нальоту, зубного каменю над і під яснами;
  • чистка навіть самих важкодоступних місць;
  • глибока промивка пародонтальних каналів - профілактика захворювання пародонту;
  • відсутність пошкодження м'яких тканин;
  • безболісність;
  • нешкідливість;
  • відсутність психологічного дискомфорту.

З процедури «ультразвукова чистка зубів» повинні починатися будь-які лікувальні заходи. Чистка каменів на зубах проводиться з використанням спеціального апарату - скалера. Вся процедура займає близько години часу і виникає в такий спосіб.

На зубну поверхню наноситься спеціальний засіб, який також активізується під дією ультразвуку і сприяє більш ефективному зняттю каменю. Спеціально підібрана амплітуда і частота коливань в скалером дозволить без зусиль зняти зубний камінь, не пошкоджуючи саму емаль. Вплив здійснюється на кордон, що розділяє тканини зуба і зубний камінь. За допомогою даного апарату знімають будь-які зубні відкладення, а також роблять повне очищення всієї зубної поверхні, в слідстві чого відновлюється природний колір зубів.

Сама по собі ультразвукова чистка рідко застосовується в якості окремої процедури. Найчастіше вона доповнюється методом Air-flow і завершується ремінералізацією емалі зубів.

Air-flow: зняття зубного каменю

В «запущених» випадках наліт може глибоко «в'їсться» в емаль (так з'являється темний відтінок зуба). Тоді найкраще застосувати метод Air-flow. Крім ультразвукової двоетапної процедури чищення зубів стоматологічна клініка «Артіс» пропонує своїм пацієнтам трьохетапну професійну чистку за допомогою апарату Air-flow 3.0 від EMS (Electro Medical Systems - провідного швейцарського виробника високоточних інструментів для стоматології).

В процедурі Air-flow 3.0 лікар застосовує інструмент, який подає «аерозольну струмінь», під тиском на поверхню, що очищається зуба і підсилює ефект проведеної ультразвукового очищення. Діючі компоненти аерозолю - вода і сода (сода счищает, а вода змиває наліт). Одночасно з чищенням зубів проводиться часткова полірування зуба. В результаті взаємодії ультразвуку та аерозольного струменя поверхню зуба повністю очищається і від плям зовнішнього фарбування зубів. Загальний естетичний ефект трьохетапну процедури помітно вище того, що можуть окремо забезпечити процедури чищення зубів ультразвуком і Air-flow.