Висококваліфіковані лікарі нашої клініки готові допомогти Вам вирішити будь-яку стоматологічну проблему, в тому числі видалення зубів (Київ).

Завдяки знанням і великому досвіду фахівців клініки «Артіс» процедура видалення зубів проходить абсолютно безболісно: у нас не страшно вирвати зуб!

Вартість видалення зубів

Видалення зуба від 600 грн
Видалення зуба мудрості від 1700 грн
Видалення молочних зубів 360 грн

Причини видалення зубів

  • складна форма карієсу;
  • неправильне розташування зубів;
  • перелом зуба або кореня;
  • скупченість зубів;
  • висока рухливість зуба при пародонтиті;
  • ускладнення після лікування та ін.

Видалення зубів мудрості

Найбільш проблемними бувають зуби мудрості в зв'язку з неправильним прорізуванням, розташуванням, здоров'ям самих зубів. Тому часто операція видалення зуба покращує стан всього зубного ряду. Стоматологи нашої клініки в Києві спершу проводять комплекс необхідних досліджень, з огляду на особливості кожного пацієнта. Далі йдуть підготовчі роботи: обробка операційного поля; для видалення зубів мудрості лікарі-стоматологи проводять знеболення (місцеву анестезію). Після видалення хворого зуба лікар консультує, як правильно доглядати за ротовою порожниною до повного загоєння ясна.

Видалення молочних зубів

До особливих випадках також відноситься видалення молочних зубів у дітей. Дитячі молочні зуби не можна залишати без уваги. У разі затримки випадання або навпаки - високої рухливості зуба, а також травми, карієсу, запалень необхідно звернутися до фахівця. За технікою видалення молочних зубів відрізняється від видалення постійних, що пов'язано з особливостями будови молочного зуба. Завдяки сучасним технологіям видалення зубів, використовуваних в клініці «Артіс», виривання зуба здасться дитині безболісним процесом.

Видалення зубів у вагітних

Вагітним жінкам не протипоказані стоматологічні втручання. В такому делікатному становищі до екстракції (видалення) зуба вдаються лише в разі вираженого больового синдрому. Лікування або видалення зубів у вагітних проводять з використанням місцевої анестезії. Під час вагітності видалення зубів може супроводжуватися ускладненнями, тому важливо, що б стоматолог звів ризики до мінімуму. Досвідчені фахівці клініки «Артіс» використовують новітні методики і обладнання для проведення операції видалення зубів у вагітних.

Рекомендації: Після видалення зуба дуже важливо дотримувати правильну гігієну. Порожню лунку після загоєння бажано не залишати і варто вдатися до протезування або поставити імплант, так як крім естетичних незручностей пуста лунка може привести до деформації зубного ряду.

Переваги клініки «Артіс»

З лікарями-стоматологами клініки «Артіс» Ви переконаєтеся, що «вирвати зуби» звучить набагато неприємніше, ніж сама операція. Відгуки про нашу роботі дуже важливі для нас, і ми робимо все, що б зберегти і поліпшити здоров'я Ваших зубів. А вартість видалення зубів порадує, так як якість послуг і турбота про пацієнтів - першочергове завдання клініки. Ціни видалення зубів в «Артіс» приємні широкому колу пацієнтів. Ми робимо якість доступним!