Тимчасово не приймаємо

У віці близько шести років у дітей відбувається заміна молочних зубів на постійні. Це пов'язано з деякими незручностями, і часто у батьків виникає багато питань. Наприклад, якщо зуб довго хитається, але ніяк не випадає сам? Якщо на молочних зубах з'являється карієс? Чи можна вирвати молочний зуб в домашніх умовах?

Звичайно, видалення зубів у дітей природним шляхом - без стороннього втручання - оптимальний сценарій розвитку подій. Але бувають випадки, коли потрібно видаляти молочні зуби. У яких випадках це необхідно може сказати тільки дитячий стоматолог.

Вартість видалення зубів у дітей

Ампутація пульпи молочного зуба від 510 грн
Ендодонтичне лікування одноканального зуба 750 грн
Ендодонтичне лікування багатоканального зуба 1270 грн

Показання до видалення молочних зубів у дітей

  • молочний зуб сильно пошкоджений карієсом;
  • з певних причин молочний зуб неможливо лікувати;
  • молочний зуб ще не випав, а постійний вже прорізується;
  • свищ на яснах;
  • важкі форми періодонтиту і пульпіту, коли запалення загрожують здоров'ю постійних зубів і ін.

Досвідчені лікарі клініки «Артіс» безболісно і в приємній для дітей формі здійснюють видалення молочних зубів в Києві (Солом'янський район). Сучасні підходи до процесу діагностики захворювань, новітня стоматологічна апаратура та інструментарій дозволяють вирішувати стоматологам навіть найскладніші питання. До кожного маленького пацієнта ми використовуємо індивідуальний підхід і, звичайно, приділяємо максимум уваги. Батьки ж можуть отримати повноцінну консультацію щодо коригування харчування і догляду за молочними і прорізалися постійними зубками з профілактичною метою.

Якщо Вам потрібна грамотна консультація з видалення молочних зубів у дитини - не відкладайте, звертайтеся до досвідчених стоматологів клініки «Артіс» в Києві прямо зараз!